Blog

Roll Up podświetlany – Jeszcze bardziej mobilny!

1 maja 2019 | Aktualności

RollUp podświetlany jest w naszej ofercie około dwóch lat i w końcu doczekał się unowocześnienia, które  miało na celu zwiększenie jego funkcjonalności, mobilności. Podstawowe różnicę między poprzednią a teraźniejszą wersją to: Waga obecna: 11 kg / było 15 kg.  Aktualny rozmiar torby 110 x 30 x 15m / było 200 x 15 x 15 cm Kolejne […]

Czytaj dalej

Retail Show

9 listopada 2018 | Aktualności

  Zapraszamy na odwiedzenia naszego stoiska w przyszłym tyg. w  Warszawie. Targi odbędą się 14/15 Listopada. Zaprezentujemy Państwu dwa nowe produkty Lumi Flow oraz Lumi Fly obustronnie podświetlane. Mam nadzieje do miłego zobaczenia.

Czytaj dalej

Podświetlane Topery regałowe – obustronnie świecące.

12 lipca 2018 | Aktualności

Nowoczesny, super lekki i zaledwie 12mm grubości Toper może ładnie zdobić półki z produktami. Dzięki matrycy która znajduje się w środku, powierzchnia reklamowa podświetlona jest równo i intensywnie. Produkujemy topery na zamówienie o różnej wielkości i kształtów. Zapraszamy do współpracy.

Czytaj dalej

Ścianka podświetlana – Nowoczesny Roll-Up

9 stycznia 2018 | Aktualności

Nazwę roll up każdy zna i miał okazję składać, rozkładać i czasem wymieniać grafikę. Z moich doświadczeń z tym rozkładaniem różnie bywało…czasem coś się zacięło albo pękł jakiś element którego niestety nie da się dokupić osobno, a jak się nie da skleić to roll up jest do wyrzucenia. Kolejnym mankamentem jest wymiana treści. Niestety często […]

Czytaj dalej

Czy da się wykonać okrągłe panele LED?

30 maja 2017 | Aktualności

Okrągłe panele led

Ostatnie próby pokazały że tak. Da się zrobić okrągłe panele LED i to całkiem duże. Największy jaki udało się zrobić osiągnął średnicę 130 cm! Konstrukcja wykonana całkowicie z tworzywa sztucznego. Grubość tylko 9mm. Efekt podświetlenie równomierny i bardzo jasny. Niebawem wprowadzimy okrągłe panele LED do naszej oferty.

Czytaj dalej

RemaDays 2017

13 lutego 2017 | Aktualności

Rema Days 2017

Czas przygotowań do Targów RemaDays dobiegł końca. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa nową stronę internetową oraz katalog produktów. Natomiast na stoisku pojawią się nowe produkty. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami. Zapraszam serdecznie na F13 hala F.

Czytaj dalej

Lumi Softbox Select – Ścianki Podświetlane Selektywnie

28 lutego 2015 | Produkty

Panele SoftBox Select

Tym razem pragnę zaprezentować Państwu nową gamę produktów jakim jest SoftBox Select w wersji XXL. SoftBox Select to podświetlanie określonych elementów grafiki. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych matryc możemy podświetlić precyzyjnie tylko te elementy grafiki, które nas interesują. Nośnikiem grafiki jest tkanina obszyta gumką. Sposób wymiany grafiki odbywa się szybko i bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi.

Czytaj dalej

SoftBox XXL – podświetlanie ścian wielkoformatowych

15 stycznia 2015 | Produkty

Panele podświetlane SoftBox XXL

Chcę zaprezentować Państwu nową gamę produktów jakim jest SoftBox w wersji XXL. Są to podświetlane całe ściany, nawet 3x12m!! Profile aluminiowe grubościenne aby uzyskać odpowiednią sztywność całej konstrukcji, wydruk na tkaninie obszyty gumką. Dzięki takiemu systemowi możemy w każdej chwili wydrukować nową grafikę i wymienić ją bez konieczności użucia jakich kolwiek narzędzi. Rama z systemem […]

Czytaj dalej

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności.